Streetview Amstelwijckweg 32 Dordrecht

Amstelwijckweg 32, 3316 BB Dordrecht

114 m² Bouwjaar 1928

Amstelwijckweg 32 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 608 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
608 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Amstelwijckweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

180 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
69 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Wieldrecht
84% Koopwoningen
1.683 Inwoners per km²

Locatie van Amstelwijckweg 32

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Amstelwijckweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelwijckweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Wieldrecht is €378.000. Dat komt neer op circa €3.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelwijckweg 32 zich tot de wijk Wieldrecht?

Amstelwijckweg 32 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Wieldrecht. De buurt telt 69 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.683 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelwijckweg 32?

Amstelwijckweg 32 is een woonhuis in Wieldrecht, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amstelwijckweg 32 vergeleken met de buurt?

Amstelwijckweg 32 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 608 m². In Wieldrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wieldrecht?

De wijk Wieldrecht in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wieldrecht?

Vanuit Amstelwijckweg 32 in Wieldrecht bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wieldrecht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amstelwijckweg 32: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wieldrecht?

Recreatie nabij Wieldrecht: restaurant (0.6 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Amstelwijckweg 32?