Eengezinswoning, tussenwoning Chico Mendesring 428 Dordrecht

Chico Mendesring 428, 3315 PA Dordrecht

147 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Chico Mendesring 428 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Chico Mendesring 428

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chico Mendesring 428

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
94.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.4%
CO₂-emissie
16.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

995 Inwoners
365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
357 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Iroko en omgeving
99% Koopwoningen
4.818 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chico Mendesring 428

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Chico Mendesring 428

Wat is de geschatte woningwaarde van Chico Mendesring 428?

De prijsindicatie voor Chico Mendesring 428 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Iroko en omgeving is €476.000. Dat komt neer op circa €3.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chico Mendesring 428 zich tot de wijk Iroko en omgeving?

Chico Mendesring 428 is een eengezinswoning, tussenwoning van 147 m² in de wijk Iroko en omgeving. De buurt telt 357 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chico Mendesring 428?

Chico Mendesring 428 is een eengezinswoning, tussenwoning in Iroko en omgeving, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Chico Mendesring 428 vergeleken met de buurt?

Chico Mendesring 428 heeft 147 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Iroko en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chico Mendesring 428 en wat betekent dat?

Chico Mendesring 428 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chico Mendesring 428?

Chico Mendesring 428 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Iroko en omgeving?

De wijk Iroko en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Iroko en omgeving?