Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Kamers
- 6
Chico Mendesring 286 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 190 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chico Mendesring 286
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Chico Mendesring 286 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Azobe en omgeving is €406.000. Dat komt neer op circa €2.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChico Mendesring 286 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Azobe en omgeving. De buurt telt 406 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.400 inwoners per km².
Chico Mendesring 286 is een woonhuis in Azobe en omgeving, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Chico Mendesring 286 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 190 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Azobe en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Chico Mendesring 286 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Chico Mendesring 286 heeft 6 kamers.
De wijk Azobe en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Chico Mendesring 286 in Azobe en omgeving bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chico Mendesring 286: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.