Streetview Palissander 415 Dordrecht

Palissander 415, 3315 MZ Dordrecht

214 m² Bouwjaar 1994

Palissander 415 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 365 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
365 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Palissander 415

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2265 Inwoners
855 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
859 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Palissander en omgeving
82% Koopwoningen
7.474 Inwoners per km²

Locatie van Palissander 415

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Palissander 415

Wat is de geschatte woningwaarde van Palissander 415?

De gemiddelde woningwaarde in Palissander en omgeving is €351.000. Dat komt neer op circa €1.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palissander 415 zich tot de wijk Palissander en omgeving?

Palissander 415 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Palissander en omgeving. De buurt telt 859 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palissander 415?

Palissander 415 is een woonhuis in Palissander en omgeving, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Palissander 415 vergeleken met de buurt?

Palissander 415 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 365 m². In Palissander en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Palissander en omgeving?

De wijk Palissander en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palissander en omgeving?

Vanuit Palissander 415 in Palissander en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Palissander en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Palissander 415: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Palissander en omgeving?

Recreatie nabij Palissander en omgeving: restaurant (0.8 km), cafe (1.9 km).