Streetview Mahonie 147 Dordrecht

Mahonie 147, 3315 MG Dordrecht

120 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mahonie 147 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mahonie 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mahonie 147

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2265 Inwoners
855 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
859 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Palissander en omgeving
82% Koopwoningen
7.474 Inwoners per km²

Locatie van Mahonie 147

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Mahonie 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Mahonie 147?

De gemiddelde woningwaarde in Palissander en omgeving is €351.000. Dat komt neer op circa €2.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mahonie 147 zich tot de wijk Palissander en omgeving?

Mahonie 147 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Palissander en omgeving. De buurt telt 859 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mahonie 147?

Mahonie 147 is een woonhuis in Palissander en omgeving, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mahonie 147 vergeleken met de buurt?

Mahonie 147 heeft 120 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Palissander en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mahonie 147 en wat betekent dat?

Mahonie 147 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mahonie 147?

Mahonie 147 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Palissander en omgeving?

De wijk Palissander en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palissander en omgeving?

Vanuit Mahonie 147 in Palissander en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.