Eengezinswoning, tussenwoning Bakema-erf 304 Dordrecht

Bakema-erf 304, 3315 JG Dordrecht

95 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Bakema-erf 304 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bakema-erf 304

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakema-erf 304

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
24.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1660 Inwoners
705 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
692 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Van den Broek-erf en omgeving
80% Koopwoningen
6.780 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bakema-erf 304

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Bakema-erf 304

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakema-erf 304?

De prijsindicatie voor Bakema-erf 304 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Van den Broek-erf en omgeving is €360.000. Dat komt neer op circa €3.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakema-erf 304 zich tot de wijk Van den Broek-erf en omgeving?

Bakema-erf 304 is een eengezinswoning, tussenwoning van 95 m² in de wijk Van den Broek-erf en omgeving. De buurt telt 692 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.780 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakema-erf 304?

Bakema-erf 304 is een eengezinswoning, tussenwoning in Van den Broek-erf en omgeving, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bakema-erf 304 vergeleken met de buurt?

Bakema-erf 304 heeft 95 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Van den Broek-erf en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakema-erf 304 en wat betekent dat?

Bakema-erf 304 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bakema-erf 304?

Bakema-erf 304 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Van den Broek-erf en omgeving?

De wijk Van den Broek-erf en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van den Broek-erf en omgeving?