Eengezinswoning, hoekwoning Sweelinckstraat 11 Dordrecht

Sweelinckstraat 11, 3314 WH Dordrecht

83 m² Bouwjaar 1937 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Sweelinckstraat 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Dordrecht, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 151 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sweelinckstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sweelinckstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
35.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2080 Inwoners
940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
924 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Viottakade en omgeving
83% Koopwoningen
8.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sweelinckstraat 11

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Sweelinckstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Sweelinckstraat 11?

De prijsindicatie voor Sweelinckstraat 11 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Viottakade en omgeving is €248.000. Dat komt neer op circa €2.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sweelinckstraat 11 zich tot de wijk Viottakade en omgeving?

Sweelinckstraat 11 is een eengezinswoning, hoekwoning van 83 m² in de wijk Viottakade en omgeving. De buurt telt 924 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sweelinckstraat 11?

Sweelinckstraat 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Viottakade en omgeving, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sweelinckstraat 11 vergeleken met de buurt?

Sweelinckstraat 11 heeft 83 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Viottakade en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sweelinckstraat 11 en wat betekent dat?

Sweelinckstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sweelinckstraat 11?

Sweelinckstraat 11 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Viottakade en omgeving?

De wijk Viottakade en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Viottakade en omgeving?