Tussenwoning Rhijnvis Feithstraat 18 Dordrecht

Rhijnvis Feithstraat 18, 3314 RW Dordrecht

70 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Rhijnvis Feithstraat 18 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
67 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rhijnvis Feithstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rhijnvis Feithstraat 18

Tuin
Ja (20.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1930 Inwoners
875 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
827 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Krispijnse Driehoek
23% Koopwoningen
13.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rhijnvis Feithstraat 18

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Rhijnvis Feithstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Rhijnvis Feithstraat 18?

De prijsindicatie voor Rhijnvis Feithstraat 18 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Krispijnse Driehoek is €204.000. Dat komt neer op circa €2.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rhijnvis Feithstraat 18 zich tot de wijk Krispijnse Driehoek?

Rhijnvis Feithstraat 18 is een tussenwoning van 70 m² in de wijk Krispijnse Driehoek. De buurt telt 827 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rhijnvis Feithstraat 18?

Rhijnvis Feithstraat 18 is een tussenwoning in Krispijnse Driehoek, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rhijnvis Feithstraat 18 vergeleken met de buurt?

Rhijnvis Feithstraat 18 heeft 70 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Het perceel is 67 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Krispijnse Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rhijnvis Feithstraat 18 en wat betekent dat?

Rhijnvis Feithstraat 18 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-09-24. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rhijnvis Feithstraat 18?

Rhijnvis Feithstraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 20 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Krispijnse Driehoek?

De wijk Krispijnse Driehoek in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.