Streetview Mecklenburgstraat 40 Dordrecht

Mecklenburgstraat 40, 3314 PM Dordrecht

104 m² Bouwjaar 1948 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Mecklenburgstraat 40 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
313 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Mecklenburgstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mecklenburgstraat 40

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1740 Inwoners
825 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
819 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Pr. Bernhardstraat en omgeving
41% Koopwoningen
9.947 Inwoners per km²

Locatie van Mecklenburgstraat 40

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Mecklenburgstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Mecklenburgstraat 40?

De gemiddelde woningwaarde in Pr. Bernhardstraat en omgeving is €216.000. Dat komt neer op circa €2.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mecklenburgstraat 40 zich tot de wijk Pr. Bernhardstraat en omgeving?

Mecklenburgstraat 40 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Pr. Bernhardstraat en omgeving. De buurt telt 819 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.947 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mecklenburgstraat 40?

Mecklenburgstraat 40 is een woonhuis in Pr. Bernhardstraat en omgeving, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mecklenburgstraat 40 vergeleken met de buurt?

Mecklenburgstraat 40 heeft 104 m² woonoppervlakte en 313 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Pr. Bernhardstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mecklenburgstraat 40 en wat betekent dat?

Mecklenburgstraat 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mecklenburgstraat 40?

Mecklenburgstraat 40 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pr. Bernhardstraat en omgeving?

De wijk Pr. Bernhardstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pr. Bernhardstraat en omgeving?