Portiekflat René van Chalônstraat 29 Dordrecht

René van Chalônstraat 29, 3314 NS Dordrecht

58 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 2 slaapkamers Label E

René van Chalônstraat 29 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €160.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
191 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor René van Chalônstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel René van Chalônstraat 29

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

880 Inwoners
490 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
494 Woningvoorraad
€160.000 Gem. woningwaarde Waldeck Pyrmontweg en omgeving
21% Koopwoningen
6.450 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van René van Chalônstraat 29

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over René van Chalônstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van René van Chalônstraat 29?

De prijsindicatie voor René van Chalônstraat 29 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Waldeck Pyrmontweg en omgeving is €160.000. Dat komt neer op circa €2.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt René van Chalônstraat 29 zich tot de wijk Waldeck Pyrmontweg en omgeving?

René van Chalônstraat 29 is een portiekflat van 58 m² in de wijk Waldeck Pyrmontweg en omgeving. De buurt telt 494 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.450 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op René van Chalônstraat 29?

René van Chalônstraat 29 is een portiekflat in Waldeck Pyrmontweg en omgeving, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is René van Chalônstraat 29 vergeleken met de buurt?

René van Chalônstraat 29 heeft 58 m² woonoppervlakte en 191 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Waldeck Pyrmontweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €160.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van René van Chalônstraat 29 en wat betekent dat?

René van Chalônstraat 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van René van Chalônstraat 29?

René van Chalônstraat 29 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waldeck Pyrmontweg en omgeving?

De wijk Waldeck Pyrmontweg en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €160.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.