Streetview Prinses Julianaweg 10 Dordrecht

Prinses Julianaweg 10, 3314 KT Dordrecht

51 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Prinses Julianaweg 10 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m², een perceel van 224 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €160.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
51 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Julianaweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Julianaweg 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
228.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
387.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

880 Inwoners
490 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
494 Woningvoorraad
€160.000 Gem. woningwaarde Waldeck Pyrmontweg en omgeving
21% Koopwoningen
6.450 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Julianaweg 10

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Prinses Julianaweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Julianaweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Waldeck Pyrmontweg en omgeving is €160.000. Dat komt neer op circa €3.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Julianaweg 10 zich tot de wijk Waldeck Pyrmontweg en omgeving?

Prinses Julianaweg 10 is een woonhuis van 51 m² in de wijk Waldeck Pyrmontweg en omgeving. De buurt telt 494 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.450 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Julianaweg 10?

Prinses Julianaweg 10 is een woonhuis in Waldeck Pyrmontweg en omgeving, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Julianaweg 10 vergeleken met de buurt?

Prinses Julianaweg 10 heeft 51 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Waldeck Pyrmontweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €160.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Julianaweg 10 en wat betekent dat?

Prinses Julianaweg 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-08-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Julianaweg 10?

Prinses Julianaweg 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waldeck Pyrmontweg en omgeving?

De wijk Waldeck Pyrmontweg en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €160.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.