Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 174 m²
Krispijnseweg 149 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krispijnseweg 149
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Krispijnse Driehoek is €204.000. Dat komt neer op circa €1.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrispijnseweg 149 is een appartement van 174 m² in de wijk Krispijnse Driehoek. De buurt telt 827 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.223 inwoners per km².
Krispijnseweg 149 is een appartement in Krispijnse Driehoek, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Krispijnseweg 149 heeft 174 m² woonoppervlakte. In Krispijnse Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Krispijnseweg 149 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Krispijnse Driehoek in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Krispijnseweg 149 in Krispijnse Driehoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krispijnseweg 149: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Krispijnse Driehoek: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).