Streetview Nieuweweg 4 Dordrecht

Nieuweweg 4, 3314 JS Dordrecht

296 m² Bouwjaar 2023

Nieuweweg 4 is een woning in Dordrecht, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €626.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
296 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

45 Inwoners
20 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
24 Woningvoorraad
€626.000 Gem. woningwaarde Nieuweweg en omgeving
88% Koopwoningen
242 Inwoners per km²

Locatie van Nieuweweg 4

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Nieuweweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuweweg en omgeving is €626.000. Dat komt neer op circa €2.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg 4 zich tot de wijk Nieuweweg en omgeving?

Nieuweweg 4 is een woning van 296 m² in de wijk Nieuweweg en omgeving. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg 4?

Nieuweweg 4 is een woning in Nieuweweg en omgeving, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuweweg 4 vergeleken met de buurt?

Nieuweweg 4 heeft 296 m² woonoppervlakte. In Nieuweweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €626.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuweweg en omgeving?

De wijk Nieuweweg en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 45 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €626.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuweweg en omgeving?

Vanuit Nieuweweg 4 in Nieuweweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuweweg en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuweweg 4: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuweweg en omgeving?

Recreatie nabij Nieuweweg en omgeving: restaurant (1.3 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nieuweweg 4?