Streetview Frederikstraat 71 Dordrecht

Frederikstraat 71, 3314 JM Dordrecht

294 m² Bouwjaar 2019 Label A++

Frederikstraat 71 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
294 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Frederikstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederikstraat 71

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
95.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
104.8%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

790 Inwoners
380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
376 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Emmastraat en omgeving
75% Koopwoningen
12.068 Inwoners per km²

Locatie van Frederikstraat 71

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Frederikstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederikstraat 71?

De gemiddelde woningwaarde in Emmastraat en omgeving is €274.000. Dat komt neer op circa €932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederikstraat 71 zich tot de wijk Emmastraat en omgeving?

Frederikstraat 71 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Emmastraat en omgeving. De buurt telt 376 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederikstraat 71?

Frederikstraat 71 is een woonhuis in Emmastraat en omgeving, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Frederikstraat 71 vergeleken met de buurt?

Frederikstraat 71 heeft 294 m² woonoppervlakte. In Emmastraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederikstraat 71 en wat betekent dat?

Frederikstraat 71 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -3.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Emmastraat en omgeving?

De wijk Emmastraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmastraat en omgeving?

Vanuit Frederikstraat 71 in Emmastraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Emmastraat en omgeving?