Bovenwoning (appartement) Brouwersdijk 26 Dordrecht

Brouwersdijk 26, 3314 GR Dordrecht

73 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Brouwersdijk 26 is een bovenwoning (appartement) in Dordrecht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Brouwersdijk 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwersdijk 26

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.11 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1715 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Jacob Catsstraat en omgeving
64% Koopwoningen
11.411 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwersdijk 26

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Brouwersdijk 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwersdijk 26?

De prijsindicatie voor Brouwersdijk 26 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacob Catsstraat en omgeving is €226.000. Dat komt neer op circa €3.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwersdijk 26 zich tot de wijk Jacob Catsstraat en omgeving?

Brouwersdijk 26 is een bovenwoning (appartement) van 73 m² in de wijk Jacob Catsstraat en omgeving. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.411 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwersdijk 26?

Brouwersdijk 26 is een bovenwoning (appartement) in Jacob Catsstraat en omgeving, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brouwersdijk 26 vergeleken met de buurt?

Brouwersdijk 26 heeft 73 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Jacob Catsstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwersdijk 26 en wat betekent dat?

Brouwersdijk 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brouwersdijk 26?

Brouwersdijk 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jacob Catsstraat en omgeving?

De wijk Jacob Catsstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacob Catsstraat en omgeving?

Vanuit Brouwersdijk 26 in Jacob Catsstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.