Streetview Johan Wagenaarstraat 2 Dordrecht

Johan Wagenaarstraat 2, 3314 CH Dordrecht

192 m² Bouwjaar 1958 6 kamers

Johan Wagenaarstraat 2 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Johan Wagenaarstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2080 Inwoners
940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
924 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Viottakade en omgeving
83% Koopwoningen
8.184 Inwoners per km²

Locatie van Johan Wagenaarstraat 2

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Johan Wagenaarstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Wagenaarstraat 2?

De prijsindicatie voor Johan Wagenaarstraat 2 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Viottakade en omgeving is €248.000. Dat komt neer op circa €1.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Wagenaarstraat 2 zich tot de wijk Viottakade en omgeving?

Johan Wagenaarstraat 2 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Viottakade en omgeving. De buurt telt 924 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Wagenaarstraat 2?

Johan Wagenaarstraat 2 is een woonhuis in Viottakade en omgeving, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johan Wagenaarstraat 2 vergeleken met de buurt?

Johan Wagenaarstraat 2 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Viottakade en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Johan Wagenaarstraat 2?

Johan Wagenaarstraat 2 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Viottakade en omgeving?

De wijk Viottakade en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Viottakade en omgeving?

Vanuit Johan Wagenaarstraat 2 in Viottakade en omgeving bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Viottakade en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Johan Wagenaarstraat 2: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.