Streetview Diepenbrockweg 142 Dordrecht

Diepenbrockweg 142, 3314 CC Dordrecht

91 m² Bouwjaar 1941 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Diepenbrockweg 142 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Diepenbrockweg 142

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diepenbrockweg 142

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2080 Inwoners
940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
924 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Viottakade en omgeving
83% Koopwoningen
8.184 Inwoners per km²

Locatie van Diepenbrockweg 142

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Diepenbrockweg 142

Wat is de geschatte woningwaarde van Diepenbrockweg 142?

De prijsindicatie voor Diepenbrockweg 142 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Viottakade en omgeving is €248.000. Dat komt neer op circa €2.725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diepenbrockweg 142 zich tot de wijk Viottakade en omgeving?

Diepenbrockweg 142 is een appartement van 91 m² in de wijk Viottakade en omgeving. De buurt telt 924 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diepenbrockweg 142?

Diepenbrockweg 142 is een appartement in Viottakade en omgeving, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Diepenbrockweg 142 vergeleken met de buurt?

Diepenbrockweg 142 heeft 91 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Viottakade en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diepenbrockweg 142 en wat betekent dat?

Diepenbrockweg 142 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-06-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diepenbrockweg 142?

Diepenbrockweg 142 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Viottakade en omgeving?

De wijk Viottakade en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Viottakade en omgeving?

Vanuit Diepenbrockweg 142 in Viottakade en omgeving bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.