Bovenwoning (appartement) Vossiusstraat 33 Dordrecht

Vossiusstraat 33, 3314 BT Dordrecht

89 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Vossiusstraat 33 is een bovenwoning (appartement) in Dordrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vossiusstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vossiusstraat 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
216.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
298.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.82 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1715 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Jacob Catsstraat en omgeving
64% Koopwoningen
11.411 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vossiusstraat 33

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vossiusstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Vossiusstraat 33?

De prijsindicatie voor Vossiusstraat 33 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacob Catsstraat en omgeving is €226.000. Dat komt neer op circa €2.539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vossiusstraat 33 zich tot de wijk Jacob Catsstraat en omgeving?

Vossiusstraat 33 is een bovenwoning (appartement) van 89 m² in de wijk Jacob Catsstraat en omgeving. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.411 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vossiusstraat 33?

Vossiusstraat 33 is een bovenwoning (appartement) in Jacob Catsstraat en omgeving, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vossiusstraat 33 vergeleken met de buurt?

Vossiusstraat 33 heeft 89 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Jacob Catsstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vossiusstraat 33 en wat betekent dat?

Vossiusstraat 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vossiusstraat 33?

Vossiusstraat 33 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jacob Catsstraat en omgeving?

De wijk Jacob Catsstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacob Catsstraat en omgeving?