Streetview Hooftstraat 45 Dordrecht

Hooftstraat 45, 3314 BA Dordrecht

88 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Hooftstraat 45 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
367 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hooftstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooftstraat 45

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
273.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
451.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
83.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1715 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Jacob Catsstraat en omgeving
64% Koopwoningen
11.411 Inwoners per km²

Locatie van Hooftstraat 45

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Hooftstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooftstraat 45?

De gemiddelde woningwaarde in Jacob Catsstraat en omgeving is €226.000. Dat komt neer op circa €2.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooftstraat 45 zich tot de wijk Jacob Catsstraat en omgeving?

Hooftstraat 45 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Jacob Catsstraat en omgeving. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.411 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooftstraat 45?

Hooftstraat 45 is een woonhuis in Jacob Catsstraat en omgeving, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hooftstraat 45 vergeleken met de buurt?

Hooftstraat 45 heeft 88 m² woonoppervlakte en 367 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Jacob Catsstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooftstraat 45 en wat betekent dat?

Hooftstraat 45 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-04-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hooftstraat 45?

Hooftstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jacob Catsstraat en omgeving?

De wijk Jacob Catsstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacob Catsstraat en omgeving?