Beneden + bovenwoning (appartement) Vlietweg 36 Dordrecht

Vlietweg 36, 3314 AW Dordrecht

73 m² Bouwjaar 1944 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vlietweg 36 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Dordrecht, gebouwd in 1944. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1944
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Vlietweg 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlietweg 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.26 kg/m²

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

870 Inwoners
330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
339 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Erasmuslaan en omgeving
85% Koopwoningen
6.060 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlietweg 36

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vlietweg 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietweg 36?

De prijsindicatie voor Vlietweg 36 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Erasmuslaan en omgeving is €334.000. Dat komt neer op circa €4.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietweg 36 zich tot de wijk Erasmuslaan en omgeving?

Vlietweg 36 is een beneden + bovenwoning (appartement) van 73 m² in de wijk Erasmuslaan en omgeving. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.060 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietweg 36?

Vlietweg 36 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Erasmuslaan en omgeving, gebouwd in 1944 (82 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlietweg 36 vergeleken met de buurt?

Vlietweg 36 heeft 73 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Erasmuslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlietweg 36 en wat betekent dat?

Vlietweg 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlietweg 36?

Vlietweg 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Erasmuslaan en omgeving?

De wijk Erasmuslaan en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmuslaan en omgeving?

Vanuit Vlietweg 36 in Erasmuslaan en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.