Maisonnette Lekstraat 12 Dordrecht

Lekstraat 12, 3313 XH Dordrecht

63 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Lekstraat 12 is een maisonnette in Dordrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €156.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Ligging
overlooking_park, In woonwijk, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lekstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lekstraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
309.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

630 Inwoners
340 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€156.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
42% Koopwoningen
11.309 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lekstraat 12

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Lekstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Lekstraat 12?

De prijsindicatie voor Lekstraat 12 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €156.000. Dat komt neer op circa €2.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lekstraat 12 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Lekstraat 12 is een maisonnette van 63 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lekstraat 12?

Lekstraat 12 is een maisonnette in Noorderkwartier, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lekstraat 12 vergeleken met de buurt?

Lekstraat 12 heeft 63 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €156.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lekstraat 12 en wat betekent dat?

Lekstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lekstraat 12?

Lekstraat 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €156.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Lekstraat 12 in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.