Eengezinswoning, tussenwoning Damsterdiep 30 Dordrecht

Damsterdiep 30, 3313 TB Dordrecht

101 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Damsterdiep 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Damsterdiep 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Damsterdiep 30

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1765 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
916 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Merwedepolder-Oost
48% Koopwoningen
5.609 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Damsterdiep 30

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Damsterdiep 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Damsterdiep 30?

De prijsindicatie voor Damsterdiep 30 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwedepolder-Oost is €224.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Damsterdiep 30 zich tot de wijk Merwedepolder-Oost?

Damsterdiep 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Merwedepolder-Oost. De buurt telt 916 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.609 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Damsterdiep 30?

Damsterdiep 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Merwedepolder-Oost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Damsterdiep 30 vergeleken met de buurt?

Damsterdiep 30 heeft 101 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Merwedepolder-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Damsterdiep 30 en wat betekent dat?

Damsterdiep 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Damsterdiep 30?

Damsterdiep 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Merwedepolder-Oost?

De wijk Merwedepolder-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwedepolder-Oost?

Vanuit Damsterdiep 30 in Merwedepolder-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1 km.