Streetview Haringvlietstraat 123 Dordrecht

Haringvlietstraat 123, 3313 EB Dordrecht

85 m² Bouwjaar 1976 3 kamers Label C

Haringvlietstraat 123 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haringvlietstraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haringvlietstraat 123

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1765 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
916 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Merwedepolder-Oost
48% Koopwoningen
5.609 Inwoners per km²

Locatie van Haringvlietstraat 123

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Haringvlietstraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Haringvlietstraat 123?

De prijsindicatie voor Haringvlietstraat 123 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwedepolder-Oost is €224.000. Dat komt neer op circa €2.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haringvlietstraat 123 zich tot de wijk Merwedepolder-Oost?

Haringvlietstraat 123 is een appartement van 85 m² in de wijk Merwedepolder-Oost. De buurt telt 916 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.609 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haringvlietstraat 123?

Haringvlietstraat 123 is een appartement in Merwedepolder-Oost, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haringvlietstraat 123 vergeleken met de buurt?

Haringvlietstraat 123 heeft 85 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Merwedepolder-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haringvlietstraat 123 en wat betekent dat?

Haringvlietstraat 123 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Haringvlietstraat 123?

Haringvlietstraat 123 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Merwedepolder-Oost?

De wijk Merwedepolder-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwedepolder-Oost?

Vanuit Haringvlietstraat 123 in Merwedepolder-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1 km.