Streetview Haringvlietstraat 29 Dordrecht

Haringvlietstraat 29, 3313 EA Dordrecht

55 m² Bouwjaar 1974 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Haringvlietstraat 29 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
149 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haringvlietstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haringvlietstraat 29

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1765 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
916 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Merwedepolder-Oost
48% Koopwoningen
5.609 Inwoners per km²

Locatie van Haringvlietstraat 29

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Haringvlietstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Haringvlietstraat 29?

De prijsindicatie voor Haringvlietstraat 29 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwedepolder-Oost is €224.000. Dat komt neer op circa €4.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haringvlietstraat 29 zich tot de wijk Merwedepolder-Oost?

Haringvlietstraat 29 is een appartement van 55 m² in de wijk Merwedepolder-Oost. De buurt telt 916 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.609 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haringvlietstraat 29?

Haringvlietstraat 29 is een appartement in Merwedepolder-Oost, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Haringvlietstraat 29 vergeleken met de buurt?

Haringvlietstraat 29 heeft 55 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Merwedepolder-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haringvlietstraat 29 en wat betekent dat?

Haringvlietstraat 29 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Haringvlietstraat 29?

Haringvlietstraat 29 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Merwedepolder-Oost?

De wijk Merwedepolder-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwedepolder-Oost?

Vanuit Haringvlietstraat 29 in Merwedepolder-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1 km.