Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Inhoud
- 2436 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Ligging
- on_navigable_waterway, unobstructed_view
Werf van Schouten 136 is een galerijflat in Dordrecht, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Werf van Schouten 136
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.1 kmNieuw in de verhuur! Het appartement met balkon is gelegen op de 1e verdieping en heeft prachtig uitzicht op het water. De entree van het…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Stadswerven is €566.000. Dat komt neer op circa €6.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWerf van Schouten 136 is een galerijflat van 87 m² in de wijk Stadswerven. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.541 inwoners per km².
Werf van Schouten 136 is een galerijflat in Stadswerven, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Werf van Schouten 136 heeft 87 m² woonoppervlakte en 2436 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Stadswerven ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Werf van Schouten 136 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Werf van Schouten 136 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Stadswerven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Werf van Schouten 136 in Stadswerven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Werf van Schouten 136: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.