Galerijflat (appartement) Beekmanstraat 77 Dordrecht

Beekmanstraat 77, 3313 CB Dordrecht

40 m² Bouwjaar 1966 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Beekmanstraat 77 is een galerijflat (appartement) in Dordrecht, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €180.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
129 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Beekmanstraat 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beekmanstraat 77

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
124.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
323.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.3 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

630 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€180.000 Gem. woningwaarde Beekmanstraat en omgeving
32% Koopwoningen
5.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beekmanstraat 77

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Beekmanstraat 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Beekmanstraat 77?

De prijsindicatie voor Beekmanstraat 77 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Beekmanstraat en omgeving is €180.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beekmanstraat 77 zich tot de wijk Beekmanstraat en omgeving?

Beekmanstraat 77 is een galerijflat (appartement) van 40 m² in de wijk Beekmanstraat en omgeving. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beekmanstraat 77?

Beekmanstraat 77 is een galerijflat (appartement) in Beekmanstraat en omgeving, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beekmanstraat 77 vergeleken met de buurt?

Beekmanstraat 77 heeft 40 m² woonoppervlakte en 129 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Beekmanstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €180.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beekmanstraat 77 en wat betekent dat?

Beekmanstraat 77 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-07-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beekmanstraat 77?

Beekmanstraat 77 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beekmanstraat en omgeving?

De wijk Beekmanstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €180.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beekmanstraat en omgeving?