Streetview Sumatrastraat 85 Dordrecht

Sumatrastraat 85, 3312 XS Dordrecht

142 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Sumatrastraat 85 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 113 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
532 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrastraat 85

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1365 Inwoners
595 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Noord
75% Koopwoningen
10.207 Inwoners per km²

Locatie van Sumatrastraat 85

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Sumatrastraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrastraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Noord is €355.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrastraat 85 zich tot de wijk Indische Buurt-Noord?

Sumatrastraat 85 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Indische Buurt-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.207 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrastraat 85?

Sumatrastraat 85 is een woonhuis in Indische Buurt-Noord, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sumatrastraat 85 vergeleken met de buurt?

Sumatrastraat 85 heeft 142 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Indische Buurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrastraat 85 en wat betekent dat?

Sumatrastraat 85 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-03-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sumatrastraat 85?

Sumatrastraat 85 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Noord?

De wijk Indische Buurt-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Noord?