Eengezinswoning, tussenwoning Herradesstraat 26 Dordrecht

Herradesstraat 26, 3312 NM Dordrecht

71 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Herradesstraat 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
255 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Herradesstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herradesstraat 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16%
CO₂-emissie
36.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (74.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1370 Inwoners
605 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
604 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Standhasenstraat en omgeving
66% Koopwoningen
8.989 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herradesstraat 26

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Herradesstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Herradesstraat 26?

De prijsindicatie voor Herradesstraat 26 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Standhasenstraat en omgeving is €281.000. Dat komt neer op circa €3.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herradesstraat 26 zich tot de wijk Standhasenstraat en omgeving?

Herradesstraat 26 is een eengezinswoning, tussenwoning van 71 m² in de wijk Standhasenstraat en omgeving. De buurt telt 604 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herradesstraat 26?

Herradesstraat 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Standhasenstraat en omgeving, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herradesstraat 26 vergeleken met de buurt?

Herradesstraat 26 heeft 71 m² woonoppervlakte en 255 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Standhasenstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herradesstraat 26 en wat betekent dat?

Herradesstraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herradesstraat 26?

Herradesstraat 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 74 m².

Hoe is de woningmarkt in Standhasenstraat en omgeving?

De wijk Standhasenstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.