Streetview Herradesstraat 57 Dordrecht

Herradesstraat 57, 3312 NL Dordrecht

59 m² Bouwjaar 1932 4 kamers Label F

Herradesstraat 57 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m², een perceel van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
59 m²
Perceeloppervlakte
88 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Herradesstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herradesstraat 57

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1370 Inwoners
605 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
604 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Standhasenstraat en omgeving
66% Koopwoningen
8.989 Inwoners per km²

Locatie van Herradesstraat 57

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Herradesstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Herradesstraat 57?

De prijsindicatie voor Herradesstraat 57 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Standhasenstraat en omgeving is €281.000. Dat komt neer op circa €4.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herradesstraat 57 zich tot de wijk Standhasenstraat en omgeving?

Herradesstraat 57 is een woonhuis van 59 m² in de wijk Standhasenstraat en omgeving. De buurt telt 604 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herradesstraat 57?

Herradesstraat 57 is een woonhuis in Standhasenstraat en omgeving, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herradesstraat 57 vergeleken met de buurt?

Herradesstraat 57 heeft 59 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Standhasenstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herradesstraat 57 en wat betekent dat?

Herradesstraat 57 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Herradesstraat 57?

Herradesstraat 57 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Standhasenstraat en omgeving?

De wijk Standhasenstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Standhasenstraat en omgeving?

Vanuit Herradesstraat 57 in Standhasenstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.