Streetview Twintighoevenweg 19 Dordrecht

Twintighoevenweg 19, 3312 LS Dordrecht

222 m² Bouwjaar 1937 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Twintighoevenweg 19 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 434 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
434 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Twintighoevenweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twintighoevenweg 19

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1370 Inwoners
605 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
604 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Standhasenstraat en omgeving
66% Koopwoningen
8.989 Inwoners per km²

Locatie van Twintighoevenweg 19

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Twintighoevenweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Twintighoevenweg 19?

De prijsindicatie voor Twintighoevenweg 19 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Standhasenstraat en omgeving is €281.000. Dat komt neer op circa €1.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twintighoevenweg 19 zich tot de wijk Standhasenstraat en omgeving?

Twintighoevenweg 19 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Standhasenstraat en omgeving. De buurt telt 604 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twintighoevenweg 19?

Twintighoevenweg 19 is een woonhuis in Standhasenstraat en omgeving, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Twintighoevenweg 19 vergeleken met de buurt?

Twintighoevenweg 19 heeft 222 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 434 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Standhasenstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twintighoevenweg 19 en wat betekent dat?

Twintighoevenweg 19 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twintighoevenweg 19?

Twintighoevenweg 19 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Standhasenstraat en omgeving?

De wijk Standhasenstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Standhasenstraat en omgeving?