Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
Reeweg Oost 258 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 227 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reeweg Oost 258
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sportterrein Krommedijk is €436.000. Dat komt neer op circa €4.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReeweg Oost 258 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Sportterrein Krommedijk. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 213 inwoners per km².
Reeweg Oost 258 is een woonhuis in Sportterrein Krommedijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Reeweg Oost 258 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 227 m². In Sportterrein Krommedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reeweg Oost 258 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Sportterrein Krommedijk in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Reeweg Oost 258 in Sportterrein Krommedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reeweg Oost 258: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.