Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Inhoud
- 326 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Reeweg Oost 212 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 138 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reeweg Oost 212
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Reeweg Oost 212 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportterrein Krommedijk is €436.000. Dat komt neer op circa €4.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReeweg Oost 212 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Sportterrein Krommedijk. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 213 inwoners per km².
Reeweg Oost 212 is een woonhuis in Sportterrein Krommedijk, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Reeweg Oost 212 heeft 90 m² woonoppervlakte en 326 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Sportterrein Krommedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reeweg Oost 212 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Reeweg Oost 212 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Sportterrein Krommedijk in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Reeweg Oost 212 in Sportterrein Krommedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reeweg Oost 212: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.