Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
Krommedijk 223 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 245 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krommedijk 223
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heysterbachstraat en omgeving is €336.000. Dat komt neer op circa €1.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrommedijk 223 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Heysterbachstraat en omgeving. De buurt telt 392 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.960 inwoners per km².
Krommedijk 223 is een woonhuis in Heysterbachstraat en omgeving, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Krommedijk 223 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 245 m². In Heysterbachstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Krommedijk 223 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.43 kg/jaar.
De wijk Heysterbachstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Krommedijk 223 in Heysterbachstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krommedijk 223: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.