Streetview Genemansstraat 18 Dordrecht

Genemansstraat 18, 3312 LB Dordrecht

124 m² Bouwjaar 1954

Genemansstraat 18 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en een perceel van 225 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Genemansstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1370 Inwoners
605 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
604 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Standhasenstraat en omgeving
66% Koopwoningen
8.989 Inwoners per km²

Locatie van Genemansstraat 18

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Genemansstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Genemansstraat 18?

De prijsindicatie voor Genemansstraat 18 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Standhasenstraat en omgeving is €281.000. Dat komt neer op circa €2.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Genemansstraat 18 zich tot de wijk Standhasenstraat en omgeving?

Genemansstraat 18 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Standhasenstraat en omgeving. De buurt telt 604 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Genemansstraat 18?

Genemansstraat 18 is een woonhuis in Standhasenstraat en omgeving, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Genemansstraat 18 vergeleken met de buurt?

Genemansstraat 18 heeft 124 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Standhasenstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Standhasenstraat en omgeving?

De wijk Standhasenstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Standhasenstraat en omgeving?

Vanuit Genemansstraat 18 in Standhasenstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Standhasenstraat en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Genemansstraat 18: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Standhasenstraat en omgeving?