Streetview Werkenmondestraat 1 Dordrecht

Werkenmondestraat 1, 3312 JV Dordrecht

125 m² Bouwjaar 1935 6 kamers Label C

Werkenmondestraat 1 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 261 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
261 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Werkenmondestraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Werkenmondestraat 1

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

980 Inwoners
405 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
392 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Heysterbachstraat en omgeving
80% Koopwoningen
8.960 Inwoners per km²

Locatie van Werkenmondestraat 1

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Werkenmondestraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Werkenmondestraat 1?

De prijsindicatie voor Werkenmondestraat 1 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Heysterbachstraat en omgeving is €336.000. Dat komt neer op circa €2.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Werkenmondestraat 1 zich tot de wijk Heysterbachstraat en omgeving?

Werkenmondestraat 1 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Heysterbachstraat en omgeving. De buurt telt 392 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.960 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Werkenmondestraat 1?

Werkenmondestraat 1 is een woonhuis in Heysterbachstraat en omgeving, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Werkenmondestraat 1 vergeleken met de buurt?

Werkenmondestraat 1 heeft 125 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Heysterbachstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Werkenmondestraat 1 en wat betekent dat?

Werkenmondestraat 1 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Werkenmondestraat 1?

Werkenmondestraat 1 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Heysterbachstraat en omgeving?

De wijk Heysterbachstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heysterbachstraat en omgeving?

Vanuit Werkenmondestraat 1 in Heysterbachstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.