Eengezinswoning, tussenwoning Soembastraat 57 Dordrecht

Soembastraat 57, 3312 HT Dordrecht

82 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Soembastraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Soembastraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soembastraat 57

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.39 kg/m²

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

960 Inwoners
380 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
382 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Boeroestraat en omgeving
93% Koopwoningen
13.946 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soembastraat 57

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Soembastraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Soembastraat 57?

De prijsindicatie voor Soembastraat 57 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Boeroestraat en omgeving is €304.000. Dat komt neer op circa €3.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soembastraat 57 zich tot de wijk Boeroestraat en omgeving?

Soembastraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk Boeroestraat en omgeving. De buurt telt 382 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soembastraat 57?

Soembastraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Boeroestraat en omgeving, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Soembastraat 57 vergeleken met de buurt?

Soembastraat 57 heeft 82 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Boeroestraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soembastraat 57 en wat betekent dat?

Soembastraat 57 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soembastraat 57?

Soembastraat 57 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 45 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boeroestraat en omgeving?

De wijk Boeroestraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boeroestraat en omgeving?