Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 239 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €215.000 tot €265.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Oranjelaan 82 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.2 kmOPEN HUIS - DONDERDAG 1 AUGUSTUS TUSSEN 16:30 UUR EN 17:30 UUR. Gezellig 3-kamer appartement te koop aangeboden aan de rand van het centrum van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Oranjelaan 82 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelplein-Aalscholverstraat en omgeving is €198.000. Dat komt neer op circa €2.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranjelaan 82 is een portiekflat van 72 m² in de wijk Vogelplein-Aalscholverstraat en omgeving. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.884 inwoners per km².
Oranjelaan 82 is een portiekflat in Vogelplein-Aalscholverstraat en omgeving, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oranjelaan 82 heeft 72 m² woonoppervlakte en 239 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vogelplein-Aalscholverstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranjelaan 82 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.36 kg/jaar.
Oranjelaan 82 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Vogelplein-Aalscholverstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Oranjelaan 82 in Vogelplein-Aalscholverstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.