Eengezinswoning, tussenwoning Bankastraat 15 Dordrecht

Bankastraat 15, 3312 GA Dordrecht

158 m² Bouwjaar 1921 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Bankastraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 160 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bankastraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankastraat 15

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1365 Inwoners
595 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Noord
75% Koopwoningen
10.207 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bankastraat 15

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Bankastraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankastraat 15?

De prijsindicatie voor Bankastraat 15 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Noord is €355.000. Dat komt neer op circa €2.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankastraat 15 zich tot de wijk Indische Buurt-Noord?

Bankastraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 158 m² in de wijk Indische Buurt-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.207 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankastraat 15?

Bankastraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Indische Buurt-Noord, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bankastraat 15 vergeleken met de buurt?

Bankastraat 15 heeft 158 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Indische Buurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankastraat 15 en wat betekent dat?

Bankastraat 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-02-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bankastraat 15?

Bankastraat 15 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Noord?

De wijk Indische Buurt-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Noord?