Streetview Reeweg Oost 94 Dordrecht

Reeweg Oost 94, 3312 CS Dordrecht

200 m² Bouwjaar 1912 Label F

Reeweg Oost 94 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Reeweg Oost 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reeweg Oost 94

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1365 Inwoners
595 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Noord
75% Koopwoningen
10.207 Inwoners per km²

Locatie van Reeweg Oost 94

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Reeweg Oost 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Reeweg Oost 94?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Noord is €355.000. Dat komt neer op circa €1.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reeweg Oost 94 zich tot de wijk Indische Buurt-Noord?

Reeweg Oost 94 is een appartement van 200 m² in de wijk Indische Buurt-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.207 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reeweg Oost 94?

Reeweg Oost 94 is een appartement in Indische Buurt-Noord, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reeweg Oost 94 vergeleken met de buurt?

Reeweg Oost 94 heeft 200 m² woonoppervlakte. In Indische Buurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reeweg Oost 94 en wat betekent dat?

Reeweg Oost 94 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-12-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Noord?

De wijk Indische Buurt-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Noord?

Vanuit Reeweg Oost 94 in Indische Buurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Noord?