Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 281 m²
- Perceeloppervlakte
- 212 m²
- Inhoud
- 1081 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 3
Reeweg Oost 74 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m², een perceel van 212 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reeweg Oost 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Noord is €355.000. Dat komt neer op circa €1.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReeweg Oost 74 is een woonhuis van 281 m² in de wijk Indische Buurt-Noord. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.207 inwoners per km².
Reeweg Oost 74 is een woonhuis in Indische Buurt-Noord, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Reeweg Oost 74 heeft 281 m² woonoppervlakte en 1081 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Indische Buurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reeweg Oost 74 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-02-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.76 kg/jaar.
Reeweg Oost 74 heeft 11 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Indische Buurt-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Reeweg Oost 74 in Indische Buurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.