Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 65 m²
Krommedijk 38 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krommedijk 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €292.000. Dat komt neer op circa €4.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrommedijk 38 is een appartement van 65 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.007 inwoners per km².
Krommedijk 38 is een appartement in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Krommedijk 38 heeft 65 m² woonoppervlakte. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Krommedijk 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-09-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Indische Buurt-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Krommedijk 38 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krommedijk 38: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.