Streetview Krommedijk 53 Dordrecht

Krommedijk 53, 3312 CD Dordrecht

152 m² Bouwjaar 1908

Krommedijk 53 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
152 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Krommedijk 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1035 Inwoners
600 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
563 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Transvaalstraat en omgeving
71% Koopwoningen
11.684 Inwoners per km²

Locatie van Krommedijk 53

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Krommedijk 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Krommedijk 53?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalstraat en omgeving is €237.000. Dat komt neer op circa €1.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krommedijk 53 zich tot de wijk Transvaalstraat en omgeving?

Krommedijk 53 is een appartement van 152 m² in de wijk Transvaalstraat en omgeving. De buurt telt 563 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krommedijk 53?

Krommedijk 53 is een appartement in Transvaalstraat en omgeving, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Krommedijk 53 vergeleken met de buurt?

Krommedijk 53 heeft 152 m² woonoppervlakte. In Transvaalstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalstraat en omgeving?

De wijk Transvaalstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalstraat en omgeving?

Vanuit Krommedijk 53 in Transvaalstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Transvaalstraat en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Krommedijk 53: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Transvaalstraat en omgeving?