Streetview Komatistraat 44 Dordrecht

Komatistraat 44, 3312 CC Dordrecht

202 m² Bouwjaar 1927

Komatistraat 44 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 331 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
331 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Komatistraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1035 Inwoners
490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
81% Koopwoningen
9.007 Inwoners per km²

Locatie van Komatistraat 44

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Komatistraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Komatistraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €292.000. Dat komt neer op circa €1.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Komatistraat 44 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Komatistraat 44 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Komatistraat 44?

Komatistraat 44 is een woonhuis in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Komatistraat 44 vergeleken met de buurt?

Komatistraat 44 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 331 m². In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Vanuit Komatistraat 44 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Komatistraat 44: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Indische Buurt-Zuid?

Recreatie nabij Indische Buurt-Zuid: restaurant (0.2 km), cafe (1 km).