Eengezinswoning, tussenwoning Komatistraat 24 Dordrecht

Komatistraat 24, 3312 CC Dordrecht

60 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Komatistraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m², een perceel van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Komatistraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Komatistraat 24

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1035 Inwoners
490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
81% Koopwoningen
9.007 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Komatistraat 24

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Komatistraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Komatistraat 24?

De prijsindicatie voor Komatistraat 24 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €292.000. Dat komt neer op circa €4.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Komatistraat 24 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Komatistraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 60 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.007 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Komatistraat 24?

Komatistraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Komatistraat 24 vergeleken met de buurt?

Komatistraat 24 heeft 60 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Komatistraat 24 en wat betekent dat?

Komatistraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Komatistraat 24?

Komatistraat 24 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?