Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 387 m²
Wantijplantsoen 13 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 387 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €662.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wantijplantsoen 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Wantijplantsoen 13 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Wantijpark en omgeving is €662.000. Dat komt neer op circa €3.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWantijplantsoen 13 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Wantijpark en omgeving. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 615 inwoners per km².
Wantijplantsoen 13 is een woonhuis in Wantijpark en omgeving, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wantijplantsoen 13 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 387 m². In Wantijpark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €662.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wantijpark en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €662.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wantijplantsoen 13 in Wantijpark en omgeving bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wantijplantsoen 13: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Wantijpark en omgeving: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €445.000 tot €495.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Wantijpark en omgeving is €662.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.