Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 1044 m²
- Inhoud
- 795 m³
- Kamers
- 5
Oranjelaan 16 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 1044 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €662.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Oranjelaan 16 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Wantijpark en omgeving is €662.000. Dat komt neer op circa €3.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranjelaan 16 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Wantijpark en omgeving. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 615 inwoners per km².
Oranjelaan 16 is een woonhuis in Wantijpark en omgeving, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oranjelaan 16 heeft 195 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 1044 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Wantijpark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €662.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranjelaan 16 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Oranjelaan 16 heeft 5 kamers.
De wijk Wantijpark en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €662.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Oranjelaan 16 in Wantijpark en omgeving bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranjelaan 16: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.