Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Nicolaasdwarsstraat 28 Dordrecht

Nicolaasdwarsstraat 28, 3311 ZM Dordrecht

149 m² Bouwjaar 1950 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Nicolaasdwarsstraat 28 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Dordrecht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 109 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaasdwarsstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaasdwarsstraat 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.8%
CO₂-emissie
18.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

810 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
401 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Matena's Pad en omgeving
27% Koopwoningen
10.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaasdwarsstraat 28

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Nicolaasdwarsstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaasdwarsstraat 28?

De prijsindicatie voor Nicolaasdwarsstraat 28 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Matena's Pad en omgeving is €240.000. Dat komt neer op circa €1.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaasdwarsstraat 28 zich tot de wijk Matena's Pad en omgeving?

Nicolaasdwarsstraat 28 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 149 m² in de wijk Matena's Pad en omgeving. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaasdwarsstraat 28?

Nicolaasdwarsstraat 28 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Matena's Pad en omgeving, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaasdwarsstraat 28 vergeleken met de buurt?

Nicolaasdwarsstraat 28 heeft 149 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Matena's Pad en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaasdwarsstraat 28 en wat betekent dat?

Nicolaasdwarsstraat 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaasdwarsstraat 28?

Nicolaasdwarsstraat 28 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Matena's Pad en omgeving?

De wijk Matena's Pad en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.