Tussenwoning Nieuwstraat 40 Dordrecht

Nieuwstraat 40, 3311 XR Dordrecht

168 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Nieuwstraat 40 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 115 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
594 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwstraat 40

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

380 Inwoners
200 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
204 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Augustijnenkamp en omgeving
54% Koopwoningen
8.057 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwstraat 40

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Nieuwstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstraat 40?

De prijsindicatie voor Nieuwstraat 40 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Augustijnenkamp en omgeving is €322.000. Dat komt neer op circa €1.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstraat 40 zich tot de wijk Augustijnenkamp en omgeving?

Nieuwstraat 40 is een tussenwoning van 168 m² in de wijk Augustijnenkamp en omgeving. De buurt telt 204 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.057 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstraat 40?

Nieuwstraat 40 is een tussenwoning in Augustijnenkamp en omgeving, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwstraat 40 vergeleken met de buurt?

Nieuwstraat 40 heeft 168 m² woonoppervlakte en 594 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Augustijnenkamp en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwstraat 40 en wat betekent dat?

Nieuwstraat 40 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-02-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwstraat 40?

Nieuwstraat 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Augustijnenkamp en omgeving?

De wijk Augustijnenkamp en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Augustijnenkamp en omgeving?

Vanuit Nieuwstraat 40 in Augustijnenkamp en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.