Eengezinswoning, tussenwoning Hoge Bakstraat 2 Dordrecht

Hoge Bakstraat 2, 3311 WJ Dordrecht

90 m² Bouwjaar 1912 6 kamers 2 slaapkamers Label F

Hoge Bakstraat 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 50 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
50 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hoge Bakstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Bakstraat 2

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
275.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
365.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.32 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en kluswoning

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

745 Inwoners
425 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
440 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Rozenhof en omgeving
65% Koopwoningen
9.480 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoge Bakstraat 2

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Hoge Bakstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Bakstraat 2?

De prijsindicatie voor Hoge Bakstraat 2 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Rozenhof en omgeving is €293.000. Dat komt neer op circa €3.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Bakstraat 2 zich tot de wijk Rozenhof en omgeving?

Hoge Bakstraat 2 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Rozenhof en omgeving. De buurt telt 440 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Bakstraat 2?

Hoge Bakstraat 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rozenhof en omgeving, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoge Bakstraat 2 vergeleken met de buurt?

Hoge Bakstraat 2 heeft 90 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Rozenhof en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Bakstraat 2 en wat betekent dat?

Hoge Bakstraat 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-11-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Bakstraat 2?

Hoge Bakstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rozenhof en omgeving?

De wijk Rozenhof en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rozenhof en omgeving?