Benedenwoning Lombardstraat 23 Dordrecht

Lombardstraat 23, 3311 VL Dordrecht

76 m² Bouwjaar 1900 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Lombardstraat 23 is een benedenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
304 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lombardstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lombardstraat 23

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (14.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Dordrecht

560 Inwoners
340 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Lombard en omgeving
42% Koopwoningen
13.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lombardstraat 23

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Lombardstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Lombardstraat 23?

De prijsindicatie voor Lombardstraat 23 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombard en omgeving is €249.000. Dat komt neer op circa €3.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lombardstraat 23 zich tot de wijk Lombard en omgeving?

Lombardstraat 23 is een benedenwoning van 76 m² in de wijk Lombard en omgeving. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lombardstraat 23?

Lombardstraat 23 is een benedenwoning in Lombard en omgeving, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lombardstraat 23 vergeleken met de buurt?

Lombardstraat 23 heeft 76 m² woonoppervlakte en 304 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lombard en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lombardstraat 23 en wat betekent dat?

Lombardstraat 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lombardstraat 23?

Lombardstraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 14 m².

Hoe is de woningmarkt in Lombard en omgeving?

De wijk Lombard en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombard en omgeving?

Vanuit Lombardstraat 23 in Lombard en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.